🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"

Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujemeKoupelnové předložky jsou k dispozici, ale v omezené míře. 3D tisk koupelnové předložky jsou momentálně doprodávany, ale určitě je opět naskladníme. Jestliže sháníte koupelnovou předložku s potiskem, tak ji objednejte rovnou, dokud jsou dostupné. Snažíme se předložky doplňovat na sklad, ale některé i dodavatel má vyprodány. Proto doporučujeme tento měsíc s objednávkou neváhat.Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujeme


Například nyní jsme naskladnili koupelnové předložky se vzorem Terra panel a šedý list, které si zákaznicí objednávají nejvíce. Jestliže se Vám tento vzor bude líbit, tak ho máme skladem v sadě nebo taky zvlášť jako předložku nebo wc předložku.

 

 

Jaký je rozdíl ještě mezi standardní koupelnovou předložkou a 3D tiskem ? Klasická koupelnová předložka má delší chlup a je huňatější a máte pocit, že když se na ni postavíte, že stojíte na měkkoučkém koberci, kdežto 3D tisk koupelnové předložky jsou jemnější, ale nejsou tak huňaté.

 

Oba typy koupelnových předložek mají zespodu vrstvu proti klouzání.

 

 

Nakupovat můžete začít zde: Koupelnové předložky

 

 Publikováno dne: 02.02.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Koupelnové předložky opět pomalu naskladňujeme jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 02.02.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.