Chraňte vaši matraci CHRÁNIČI MATRACÍChrániče matrací se nepořizují jen kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli funkčnosti. Chrániče matrací musí plnit svou funkci, musí chránit matraci před potem či jiné vlhkosti. Chrániče matrací musí uchránit drahou matraci před ušpiněním. Díky tomu chrániče matrací prodlouží životnost matrace i o mnoho let, proto by neměly chybět právě tam, kde předpokládáte, že může dojít k poškození matrace - příkladem může být postel u dětí, kdy může v dětském pokojíku dojít kdykoliv k polétí postele a matrace tak může přestat plnit svou funkci. Proto hlavně u dětí doporučujeme pořídit chránič matrace.Chraňte vaši matraci CHRÁNIČI MATRACÍ


Chrániče matrací slouží k ochraně postelové matrace před poškozením a ušpiněním, čímž prodlužují její maximální životnost. K dispozici nabízíme chrániče z mnoha rozličných materiálů, které splňují jejich účelové použití. Samozřejmostí je také nabídka několika rozličných velikostí, které sednou klasickým i atypickým rozměrům matrace. Součástí naší nabídky jsou i chrániče matrací do dětských postýlek, chrániče z dutého vlákna anebo nepropustné chrániče, jež jsou důležitým doplňkem ložního vybavení zejména pro osoby trpící inkontinencí nebo pro ty dlouhodobě upoutané na lůžko. Chránič jednoduše uchytíte za pomocí čtyř ok s gumičkami v jednotlivých rozích. 

 

Objednejte Chrániče matrací tam, kde je to potřeba za skvělou cenu v eshopu Mikaton. Máme pro Vás bohatý výběr chráničů a to na všechny velikosti matrací.

 

Sledujte naši nabídku a uvidíte, že i novinky v povlečení Vás překvapí.

 

Chrániče matrací vyrábí každý výrobce, který nabízí i prostěradla, proto se s nimi můžete setkat i u výrobků Kvalitex nebo Bellatex.

 Galerie ke článku

chránič matrace kvalitex chránič matrace chránič matrací tipy na pěkné chrániče martrací

Publikováno dne: 28.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 12 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Chraňte vaši matraci CHRÁNIČI MATRACÍ jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 28.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.