Zhubněte velikost XL snadno, pomocí přirozeného pohybuChcete zatočit s přebytečnými kily? Máme pro vás několik tipů, jaký sport zvolit pro správné spalování kalorií, aniž byste se musela ostýchat. V tomhle článku Vám prozradíme, jak na to. Chůze je velmi prosppěšná a člověk byl stvořen k pohybu a ne k sedění u počítače.Zhubněte velikost XL snadno, pomocí přirozeného pohybu


Chůze nadevše

 

K chůzi nepotřebujete žádné sportovní vybavení, ani oblečení. Postačí vám jen kvalitní obuv a pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Chodit se dá kdykoliv, kdekoliv a nikdo si ani nevšimne, že právě pracujete na své postavě. Ideální jsou parky nebo lesy, kde jste blízko přírodě a můžete se kochat krásou okolí. 

 

Chůze pomáhá zpevňovat dolní polovinu těla, přitom zároveň spalujete tuky ve všech partiích. Pro začátek vám postačí patnáct až dvacet minut. Dobu prodlužujte, až se dostanete na třicet minut. Při chůzi dodržujte stejné tempo po celou dobu chození. 

 

 

 

Protáhněte se jógou plus

Dává vám sezóna pěkně zabrat? Nejste zrovna v té nejlepší kondici? Pak vyzkoušejte jógu plus, která je sestavena tak, abyste se v pozvolném tempu naučili vnímat své tělo a jeho potřeby. Pozvolné protahování pomůže ke správnému protažení a rozhýbání jednotlivých částí těla. Osvojíte si nenáročnou techniku, pomáhající stimulovat metabolismus a naučíte své tělo opět pracovat. 

 

 

 

Plaváním k dobré kondici

Silnější osoby a lidé s nadváhou potřebují ulevit kloubům. Proto je dobré zvolit aktivity, které nezatíží pohybový aparát. Ve vodě jsou všechny aktivity šetrné k pohybovému aparátu, navíc je cvičení ve vodě zábavnější, než na souši. 

Samotné plavání může být pro začínající cvičitelky náročné, proto se doporučuje chůze a následně běh ve vodě. Účinný je také aerobik. Zpevnění těla se doporučuje pomocí plovacích činek. Ve vodě lze provádět také cviky podobné sedům lehům. 

 

 

 

Navštivte ženské fitness 

Pro správné držení těla a spalování tuků je potřeba tělo pravidelně zpevňovat. Necítíte se na návštěvu klasického fitka? Pak navštivte ryze ženské fitness. Silovým tréninkem povzbudíte metabolismus, zpevníte všechny části těla a navíc budete v kolektivu žen, které jsou na vaší vlně. Možná zde najdete i nové kamarádky! 

 

 

Cvičte ve skupině

Cvičení v posilovně, v bazénu nebo na józe sice probíhá mezi lidmi, ale skupinové cvičení je zcela něco jiného. Buďte součástí party, která má stejný cíl jako vy. Psychicky se nabudíte k podávání nejlepších výkonů a vaše kolegyně vám budou nejlepší motivací. 

Navíc během skupinového cvičení sdílíte energii. Proto bude cvičení větším zážitkem než cvičení samotné. Nejste zrovna společenský typ? Pak si před tím, než si vyberete skupinové cvičení, vytipujte vaší nejoblíbenější činnost. Zajděte si na zkušební lekci a zjistěte, zda vám vyhovuje tamní tempo, styl a jestli je vám ve skupině příjemně.

 

 

SportPublikováno dne: 12.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 37 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Zhubněte velikost XL snadno, pomocí přirozeného pohybu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.