Žena má jiný vkus než muž v povlečeníUrčitě jste se doma setkali s tím, že při výběru věcí do domácnosti jste se s partnerem neshodli na tom, co koupit. A  není se čemu divit, je zřejmé, že ženy mají jiný vkus než muži a chtějí si věci organizovat po svém a nejlépe mít každou chvíli něco nového v domácnosti. Kdežto muž je spokojen s tím, jak to vypadá teď a třeba by to dlouho neměnil. Ženy mají zafixováno udržování domácí pohody a taky mají tu nej vlastnost pro rodinu - starostlivost. Ano, ženy se více starají o chod domácnosti, více než muži. Ženy jsou zaměřeny na detaily a i v ložnici chtějí mít vše podle sebe, nebo se aspoň snaží podstrčit partnerovi to, že za výběr může on, ale vždy vybírá žena. Jelikož je to právě žena, které se pak stará a pořádek udržuje. Nebo funguje to u Vás doma jinak?Žena má jiný vkus než muž v povlečení


V ložnici to poznáte nejčastěji, kdo má chod domácnosti na starosti. Jelikož už u výběru povlečení poznáte, kdo se stará a nakupuje do domácnosti. Materiál a rozměry lze přitknout k dohodě obou, co nejvíce vyhovuje oběma, ale vzory a barvy povlečení už jsou jinak, U výběru povlečení na barvách a vzorech rozhodně záleží, a proto tohle vybírá žena, která si chce ložnici přizpůsobit k obrazu svému.

 

Jakmile se ženy cítí v ložnici dobře, tak se dokáží plně uvolnit a ukázat partnerovi svou lásku. Ložnice tedy není jen o posteli, do které se chodí oba partneři jen vyspat, ale taky zde partneři tráví důležitý čas, kdy se věnují sobě, což může být velmi důležité pro udržení vztahu, který vydrží mnoho let.

 

Ženy si ložnici přizpůsobují sobě, a proto není někdy zvláštní, že v manželské posteli uvidíte růžové povlečení, romantické vzory apod.

 

Muži při nákupu dávají přednost tmavému, elegantnímu povlečení - jsou spokojeni i s jednobarevným povlečením, vkus ženy je jiný - barevný, romantický, vkusnější k interiéru. Žena má ráda povlečení v barvách, které jsou jí příjemnější. Ženy jsou citlivější při nákupu nových věcí do každého interiéru.

 

V eshopu Mikaton určitě naleznete spoustu vzorů a barev povlečení, které se budou líbit ženám i mužům.

 

 Galerie ke článku

Krásné jednobarevné povlečení luxusní romantické pvolečení exkluzivní luxury povlečení povlečení luxury kvalitex

Publikováno dne: 26.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Žena má jiný vkus než muž v povlečení jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 26.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.