Zdraví patří i pokožce. Zbavte ji černých tečekZdravá na první pohled? Jedině s dokonale čistou a projasněnou pokožkou. Zbavte se černých teček jednou provždy. Naučte se o pleť pečovat tak, abyste už nikdy neměla ucpané póry. 

 

Černé tečky trápí velké procento žen

Černé tečky vznikají díky rozšířeným pórům, které se následně ucpávají nečistotami, kožním mazem a bakteriemi. Tento nepříjemný kosmetický problém trápí velké procento mladých i starších žen. Cesta pro odstranění černých teček je sice náročnější, ale není nemožná. Jak docílit, aby vaše pleť byla dokonalá?Zdraví patří i pokožce. Zbavte ji černých teček


 

Co je příčinou vzniku nevzhledné pleti 

 

Černé tečky se mohou objevit kdykoli, v kterémkoli věku. Mohou za to hormony, které se mění v pubertě, při vysazení nebo nasazení antikoncepce, během těhotenství, po porodu nebo v období menopauzy. Na vině je také genetika a nevhodná kosmetika. 

Kožní póry jsou přitom pro pokožku velmi důležité. Slouží k jejímu dýchání a vylučuje se jím maz. Tvorba mazu je zcela přirozený proces. Vylučování velkého množství mazu v kombinaci s odumřelými kožními buňkami, dochází k ucpání pórů. V ústí folikulů maz s odumřelými buňkami oxiduje a vznikají tolik obávané černé tečky. 

 

 

Čištění problematické pleti 

 

Problematickou pleť je nutné pravidelně čistit s vhodnou kosmetikou. Nevhodná kosmetika může vést k dehydrataci pleti, která následně vylučuje příliš mnoho mazu. V tomto ohledu doporučujeme návštěvu dermatologa, který pomůže s výběrem vhodných kosmetických produktů. 

Při výběru vhodných kosmetických přípravků, doporučujeme použít kosmetiku nekomedogenní. To znamená, že daný přípravek neucpává póry. Pro mastnou pleť zvolte čisticí přípravky, určené pro tento typ pleti. Odlehčená textura přípravků pomáhá k celkové regeneraci pleti. 

Pro minimalizaci černých teček se doporučuje použití konjakové houby, která pleť dokonale očistí od odumřelých buněk, dále odstraní zbylý make-up, pokožku viditelně projasní a při pravidelném použití ji dodá zdravý vzhled. Pokožka po ní zůstane nepoškozená, se zmírněnými póry. 

 

 

 

 

 Publikováno dne: 13.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |
Vybrali jsme k tématu: 148 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Zdraví patří i pokožce. Zbavte ji černých teček jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.