Zajimavé trendy v cvičení nejen pro ženyChodíte už roky do posilovny, na aerobik či běháte po okolí, abyste si udrželi kondici nebo váhu? Přemýšlíte, jak shodit nějaký ten kilogram, ale zároveň se chcete pobavit a zažít něco nového? Tak se pojďte s námi podívat na nabídky fitness studií, ve kterých dominují novější druhy cvičení. Jedná se o starší věci, jenž však momentálně zažívají obrovský boom.Zajimavé trendy v cvičení nejen pro ženy


 

H.E.A.T. - pojďme si zachodit!

 

High Energy Aerobic Training, neboli zkráceně H.E.A.T. byl představen svými tvůrci Maxem Grossi a Marikou Moretti - italskými bardy na poli fitness - v roce 2002. Od té doby se jen vylepšovalo a vylepšovalo, až zde máme dokonalý stroj na hubnutí, ale i na kondiční cvičení či tréning pro sportovce. Celé tajemství tkví v kombinaci nejpřirozenějšího lidského pohybu, tedy chůzi, se správně navrženým strojem (speciální běžecký pás Maxerrunner) a s energií skupinového cvičení. Při 45 minutách této bezpečné aerobní aktivity můžete spálit až 700 kilokalorií! H.E.A.T. smí provozovat jakékoliv ročníky, tedy i lidé v důchodovém věku. 

 

 

 

Zumba - tančím, tančíš, cvičíme

 

Víte, co se může stát, když váš instruktor aerobiku poplete cd, na kterých měl mít hudbu na cvičení a místo toho pustí latinsko - americké tance? No přece nový styl fitness Zumba! Alberto "Beto" Perez dovedl tuto náhodu k dokonalosti a my jen můžeme sklízet ovoce jeho úspěchu. Kombinací tance a posilovacích cviků se ze Zumby stal bezvadný "požírač" kalorií a tuků. Na hodině se můžete těšit na rozehřátí pomocí sestav tanečních kroků spojených s protahováním svalů v pomalejším rytmu, ten se dále zrychluje a zhruba v polovině času graduje. Tímto dosahují instruktoři nejlepšího výsledku na poli boje proti nadváze.

 

 

Z dalších vybíráme Power Plate, o kterém jste určitě také již slyšeli. Jedná se o vibrační podložku, na které vyrovnáváte pomocí svalů stabilitu. Jde tak o nenáročné cvičení, které zvládne každý, například je určeno i pro osoby, jenž jsou v rehabilitaci. Po zařazení cviků na tomto stroji dosáhnete rychlejších a lepších výsledků. 

 

 

Myslím, že při těchto druzích cvičení se určitě nudit nebudete, stačí vyzkoušet a zjistíte, zda vám některé z nich vyhovuje.

 

Hledáte-li nějakou pomůcku na cvičení, podívejte se do kategorie: SPORT


Publikováno dne: 29.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 59 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Zajimavé trendy v cvičení nejen pro ženy jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.