🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Šátky, šály a nákrčníky pro ženy praktickyStále nás uporňujete, že obyčejný šátek neochrání před viry. Samozřejmě s tm souhlasíme, ale díky šátku můžete Váš dech skrýt před dalšími lidmi a tím chráni je a nebo sebe. Nyní už i do městkých hromadných prostědků Vás nepustí bez toho aniž byste si zakryli obličej. My nemáme v nabídce aktuálně roušky, ale i šála nebo šátek postačí, abyste mohli nastoupit a využít hromadnou dopravu.Jestliže se někdo stydí nosit roušku, tak si může upravit šátek, šálu na roušku, Na internetu je spousta návodů pro lidi, aby improvizovali a chránili se v této nelehké době.Šátky, šály a nákrčníky pro ženy prakticky


Jestliže jdete mezi lidi, tak si vemte s sebou šál, šátek a zakryjte si obličej ( pusu, nos)

 

Zde najdete spoustu produktů, které můžete nosit místo roušky provizorně a stylově:

 

  Šátky   Šály a nákrčníky  

 

 

V tuhle chvíli se snaží vláda zastavit šíření viru, proto byste měli nosit přes pusu rovnou nákrčník, šátek, šálu už jakmile vycházíte z domova.

 

V hromadných prostředcích už to není pouze doporučení, ale rovnou nařízení. Proto dbejte opatrnosti a nařízení dodržujte, aby se život brzy vrátil do normálních kolejí.

 

 

 

Šátky, šály z eshopu Mikaton.cz

 Publikováno dne: 18.03.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Šátky, šály a nákrčníky pro ženy prakticky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 18.03.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.