🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Háčkování není nudaDomácí ruční práce byly po nějaký čas ve stínu narůstajících možností digitálního světa a cestování. Nyní však nastává jejich renesance – a ve většině případů znova díky digitálnímu světu. Ten totiž otevřel nejen nové možnosti, ale i touhu spousty lidí po dni stráveném v práci u obrazovky vytvořit něco svého vlastníma rukama. Internet se stal studnicí nápadů.Háčkování není nuda


Háčkování je právě jednou z oblastí, která se stala velmi populární, a z klasického háčkování deček se posunula do moderního stylu háčkování, kde se háčkují barevná zvířátka, šperky, šály, kabelky nebo dekorace. Můžete háčkovat klasicky háčky a kdo nemá trpělivost, může vyzkoušet háčkování rukama. Háčkuje se z velmi silných přízí a uháčkovaného hodně rychle přibývá. Prostě každý si najde něco, co je mu nejbližší.

 

 

Jak začít s háčkováním?

 

Navštívit galanterii. Tam nejdete vše, co potřebujete. Tedy háček a správnou přízi. Pokud vám nevyhovuje nakupování v kamenných specializovaných obchodech nebo nenajdete barvu či přízi, kterou hledáte, je možné se podívat po zboží v on-line galanteriích. Zvládnete to z obýváku, nabídka je většinou větší, ceny příznivější a nemusíte se cítit jako nováček špatně, že o tom vlastně nic nevíte. 

 

 

Vybrat si správný háček, přízi a to, co budete dělat. Skloubit správnou přízi a výrobek je základem úspěchu. Správná velikost háčku je otázkou hlavně pohodlnosti výroby. Čím slabší příze, tím menší háček a tím také drobnější výsledný produkt. Takže pokud chcete dělat něco většího a nemáte dost trpělivosti, je lepší vybírat si ze silnějších přízí. Ve většině on-line obchodů s galanterií a potřebami pro háčkování mají většinou uvedenou velikost háčku pro danou přízi. Například v obchodě mikaton.cz, sekce galanterie, máte u každé příze napsané ideální číslo háčku a popis k čemu je daná příze vhodná. To vám usnadní výběr produktu, příze i háčku.

 

 

 

Najít si vzor. Bez vzoru se jako začátečník neobejdete. Velmi dobrou studnicí je například pinterest.com nebo youtube kanály, kde je spousta česky mluvených videí, které poskytnou velmi dobré návody na velké množství vzorů. Většina videí je vhodných i pro začátečníky nebo ty, co potřebují osvěžit dávno zapomenuté základy háčkování. A i úplný začátečník tam najde velmi dobrá instruktážní videa, podle kterých jde háčkovat. Stačí jen zadat „základy háčkování“.

 

Najít si čas a začít. To je možná z celého háčkování to nejtěžší. Ale pokud čas najdete, tak s trochou trpělivosti budete svým výtvorem jistě nadšeni. 

 

A za krásný výtvor se můžete odměnit krásným povlečením, protože po dobře vykonané práci je spánek úplně nejlepší. Tak proč ne rovnou v novém povlečení?Publikováno dne: 01.09.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Háčkování není nuda jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.09.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.