🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Vánočním hitem budou dárky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY PAW PATROLNejlepší nabídka hraček, povlečení, osušek, ručníků a dětské deky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY najdete ve speciální kategorii zde: Tlapková patrola - Paw Patrol . Nabídku samozřemě budeme i na dále rozšiřovat, jakmile dodavatel naskladní další nové zboží. Nyní ale taky máme docela pestrou nabídku, z níž si vyberete například nové povlečení, skákácí míče či autíčka jednotlivých hrdinů z Tlapkové patroly. Snažíme se držet, co nejvíce hraček a povlečení Tlapkové patroly skladem, ale vždy se rychle oblíbené vzory vyprodají.Vánočním hitem budou dárky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY PAW PATROL


Docela největší peckou jsou autíčka Tlapkové patroly, ty když se objednají, tak vždy se specifickým požadavkem, který občas nejsme schopni splnit. Hrdinů tlapkové patroly je dostatek, ale vždy nejžádanější jsou 2 -3 hrdinové.

 

Pojďme se podívat detailněji na jednotlivé postavičky:

Neohrožená TLAPKOVÁ PATROLA se dostala i na plátna kin, ale stále nejoblíbenější u dětí je animovaný seriál, u kterého děti hltají každý díl a čekají jaké nová dobrodružství Tlapková patrola přinese.

 

Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí výjimečné dlouhé epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye.

 

Děti obvykle chtějí mít všechny hrdiny doma a hrát se s nimi ve svém pokojíčku. Udělali jsme si průzkum a nejoblíbenějšími postavičkami jsou kluk Ryder a požárník Marshall.

 

Podívejte se na celou nabídku a nakupte dětem dárek s Tlapkovou patrolou.

 

SPECIÁL: Tlapková patrola - Paw PatrolPublikováno dne: 24.09.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Vánočním hitem budou dárky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY PAW PATROL jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 24.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.