Sukýnky tutu lze kombinovat s jinými kostýmy pro dětiSukýnky tutu pro holčičky jsou kouskem oděvu, který lze zkombinovat s dalšími doplńky na karneval. Sukně tutu nabízíme hlavně pro malé holky. Sukně tutu jsou malé průhledné sukýnky, které můžete doplnit třeba křídly lesní víly. Sukně tutu se prodávají průhledné v růžové, modré, bílé, fialové, žluté barvě. Jsou pouze průhledné nebo nazdobené stříbrnými tečky, třpytky. Sukýnky tutu se nosí na legínách jako doplňěk k nějakému dětskému kostýmu.Sukýnky tutu lze kombinovat s jinými kostýmy pro děti


Sukně tutu sebudou líbit maminkám holčiček, které plánují pro dcery vytvořit originální dětský kostýmek, který si sami vytvoři a sukýnka tutu může být jen doplněk celého kompletu.

 

Prodej sukní tutu tvoří menší část prodeje kostýmů. Ale pokud se rozhodnete vytvořit si kostýmek sami, tak nakupujte sukýnky v eshopu Mikaton a vyberte si i další kousky ke kostýmu a masce pro děti. Naše nabídka dětských kostýmů a doplňků je velmi bohatá a děti si z ní vyberou kostýmy, které se jim budou líbit.

 

Nakupovat můžete zde: SUKNĚ TUTU

 

 

 Galerie ke článku

SUKNĚ TUTU JEDNOROŽEC SUKNĚ TUTU SUKNĚ TUTU TYRKYS HOLČIČÍ SUKÝNKA TUTU FIALOVÁ SUKNĚ TUTU

Publikováno dne: 29.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Sukýnky tutu lze kombinovat s jinými kostýmy pro děti jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.