Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czPanenky jsou hračky z dětsví každé ženyNa panenky každá žena vzpomíná jako na hračky svého dětsví a pokud po letech narazí na svou panenku, tak se jí nostalogie objeví mnohem více a silněji. Proto dopřejte i vy svým dcerám mít své oblíbené hračky panenky a nakupte jí panenky, které něco vydrží a i po letech stále zůstanou krásné. Z nabídky například vyzvidhneme panenky Barbie, které i po letech zůstávají stále stejné a už i dnes můžou solavit další narozeniny s další generací maminek, dcer a vnuček. Jsou panenky, které z Vašeho života zmizí jen pokud je vy odložíte, nebo ztratíte.  Ale jsou i samozřejmě další panenky, které jsou pěkné a budou se líbit. Jsou to například panenky, které připomínájí živá miminka. A ty už určitě Vaše holky znají.

Krásný den pro holky může začínat, když se budou probouzet spolu se svou oblíbenou panenkou. Dopřejte jim tu radost a kupte jim panenku, která s nimi bude žít každý den a o kterou se budou starat a hrát si s nimi. Jsou to právě holky, které si rády hrají na maminky a napodobují všecny činnosti, které maminka dělá a ty pak předávají svým panenkám.

 

Dnes máte možnost si vybrat různé panenky a naše rozdělení panenek vám v tom pomůže.

 

 

EXTRA NABÍDKA!

Panenky na výběr:

 

 

Barbie   Víly   Miminka   Česací hlavy   Panáci   Hadrové panenky   Mini panenky   Princezny   Panenky Baby Born   Panenky Baby Annabell   Panenky Chou Chou   Velké panenky   Panenky Adélka   Mluvící panenky   Levné panenky  Publikováno dne: 03.06.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 101 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 101 produktů.