🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Nová sekce JEDNOROŽEC - hračky pro dětiMáme novou hezkou kategorii JEDNOROŽEC. Jedná se o sekci v níž najdete hlavně všechny hračky a zboží s motivy jednorožce. Jednorožec nebo taky UNICORN. Jednorožec je pro děti znakem roztomilého zvířete. Hlavně holky, které milují koně, tak jednorožce milují více, jelikož jsou vyobrazování v bílé nebo růžové barvě. I u nás najdete například jednorožce Kokiho v růžové. Podívejte se na celou nabídku, pokud Vaše dcera má ráda tohle bájné zvířátko, tak si v eshopu Mikaton určitě vyberete a nakoupíte.Nová sekce JEDNOROŽEC - hračky pro děti


Co je jednorožec ?

 

Jednorožec je bájný tvor, který je obvykle zobrazován v podobě koně či antilopy s nápadným rohem. Od křesťanského středověku je považován za symbol síly, čistoty, krásy a panenství. Proslul zejména jako štítonoš britského státního znaku.

 

V nabídce kromě hraček najdete motivy Jednorožce i na peněženkách, pokladníčkách, povlečení, dekoracích a dalších produktech. Nabídku neustále rozšiřujeme, proto sledujte naši nabídku.

 

KATEGORIE HRAČKY JEDNOROŽEC

 

 Publikováno dne: 26.05.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nová sekce JEDNOROŽEC - hračky pro děti jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 26.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.