►► MÁME OTEVŘENO  ►   Objednávky zpracováváme - doporučujeme objednat zboží skladem ◄◄


Mléčné zoubky patří zoubkové víleO co vlastně jde zoubkovým vílám? Dětem obvykle vypadávají mléčné zuby kolem šestého roku a právě když vypadne první zoubek, tak se říká, že by si mělo dítě zoubek schovat do postele a když se probudí, tak místo zoubku tam najde sladkou odměnu. Vypadávání zoubků u dětí je individuální, ale obecně můžeme říct, že u některých dětí to začíná a už pátým rokem a pak to pokračuje, než se všechny mléčné zoubky obmění.Mléčné zoubky patří zoubkové víle


Jak dlouho vydrží mléčné zoubky záleží taky na tom, kdy se první zoubky u miminek objeví. Některým dětem vyrostou mléčné zoubkky poměrně brzy a to taky znamená, že je dříve ztratí.

 

Zoubková víla je dobrosrdečná bytost, která děti odměňuje za vypadlé mléčné zoubky schované pod polštářem. První vypadlý mléčný zub je vždy velkou události pro dítě a setkávají se s tím hlavně předškolácí. Obvykle se odměňuje za první zoubek . Za ostatní mléčné zoubky už ne.

 

Tradice zoubkových vil pochází z dřívějších časů, kdy se první zoubky zakopávaly pod zem, aby se jich nezmocnili zlé čarodějnice, které by zoubky přimýchávali do svých lektvarů.

 

Jak přesně vypadá zoubková víla, tak to nikdo neví. Zoubková víla nechodí ke všem dětem, ale jen k těm dětem, kteří na ni věří.

 

O zoubkových vílách se děti dozvídají ve školce a předávají si své zkušenosti s ostatními dětmi a s paní učitelkami.

 

 Galerie ke článku

zoubková víla krabička pirát krabička krabička na mléčné zoubky

Publikováno dne: 21.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 50 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Mléčné zoubky patří zoubkové víle jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 21.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.