►► MÁME OTEVŘENO  ►   Objednávky zpracováváme - doporučujeme objednat zboží skladem ◄◄


Dětské dárky hračky, povlečení a županyJaké dárky plánujete darovat dětem na Vánoce? Jsou to hračky dřevěné, interaktivní nebo kreativní, nebo taky zvolíte jako dárek povlečení s obrázkovým motivem? Vybrat si můžete i kvalitní dětské župany, které máme od českého výrobce Vestis. Dětských výrobků máme opravdu hodně a není neobvyklé, že maminky u nás nakupují pro své děti pravidelně. Proto i nabídku dětského zboží rozšiřujeme i o nové kategorie, jelikož nabídka je velmi široká a my chceme, aby bylo řazení zboží přehledné.Dětské dárky hračky, povlečení a župany


Štědrý den 24. prosince se blíží a hračky čekají až si je objednáte. Novým hitem na Vánoce budou roboti na dálkové ovládání, kuličkové dráhy, dráhy a garáže pro autíčka, nové panenky Baby Born a taky různé doplňky do kuchyněk a pro panenky. Děti se rovněž můžou těšit na pohádkové dárky, což znamená, že v eshopu Mikaton najdete různé dětské zboží s postavičkou Minie, Mickey Mouse, Frozen, či nyní oblíbená Tlapková patrola, která opět v tuhle chvíli běží na televizních obrazovkách vždy ráno pro děti.

 

A určitě děti, kteří sledují Tlapkovou patrolu budou chtít všechny postavičky z tohoto seriálu mít doma. Pro zopakování jména hlavních hrdinů jsou Rocky, Marshall, Rubble, Chase, Zuma a Skye. Právě z tohoto serálu máme v nabídce postavičky, autíčka, povlečení i různé dětské dekorace do pokojíčku či škoní potřeby.

 

Dětské povlečení je oblíbeným dárkem dětem, které po hraní si lehnou do svého pelíšku a být zakuklený v oblíbených pohádkových pohádkových hrdinech je určitě radost pro děti.

 

Do Vánoc zbývají ještě necelé dva měsíce, ale pro nás je jasné, že nevykryjeme celou nabídku na pohádkové dárky, jelikož zájem o aktuální pohádky, které právě dávají v televizi je velký, proto objednávejte pohádkové dárky včas, aby Vám to nejlepší neuniklo.

 

 Publikováno dne: 20.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 8 |
Vybrali jsme k tématu: 174 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Dětské dárky hračky, povlečení a župany jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 20.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.