Chcete koupit dítěti hračku? Nepodceňujte věkové kategorie!Splněná přání - Zase se blíží Vánoce. Čas klidu, radosti a pohody. A pro naše nejmenší čas Ježíška a dárečků. Jistě už jste našli dopisy určené Ježíškovi a teď se snažíte sehnat svým ratolestem většinu dárků z jejich seznamu. Alespoň těch reálných.

 

Speciální kategorie „Ježíšků“ jsou babičky. Ty by nejraději svým vnoučátkům splnily vše, co jim na očích uvidí.Chcete koupit dítěti hračku? Nepodceňujte věkové kategorie!


 

 

 

  • Příliš malí na své dárky

 

 

A tak se pak bohužel stává, že tříletý chlapec najde pod stromečkem vrtulník na ovládání. Jak to s vrtulníkem dopadne? Dítě ho samozřejmě neumí ovládat. Výsledek je takový, že buď si s ním hraje tatínek s dědečkem, nebo se vrtulník prostě schová na dobu, až bude chlapec větší a bude si s ním moct hrát.

 

Nebo když 7letý chlapec dostane Lego, které je určené pro děti od 12 let? Pro 7letého kluka je to samozřejmě obtížné, Lego poskládat nezvládne. Buď mu pomůžou rodiče, nebo má prostě smůlu a musí počkat, až do tohoto Lega „doroste“. Nebo si prostě může skládat „po svém“.

Co je to ale za dárky, které se musí schovat „na jindy“?

 

 

 

  • Pozor na věkové kategorie hraček!

 

 

Takové Vánoce ale nikoho bavit nebudou. Děti budou smutné a vy otrávení, že nemají z dárků radost.

 

Proto opravdu velkou pozornost věnujte věkovým kategoriím, pro které jsou dané hračky určeny. V obchodech tuto informaci najdete na obalu, v e-shopech by měla být uvedena někde v popisku hračky.  

 

 

 

 

  • Lepší než splněná přání

 

 

Možná tím nesplníte dítěti úplně každé přání z jeho vánočního dopisu Ježíškovi, ale zato mu uděláte radost hračkami, se kterými si bude moct hrát. Je rozhodně lepší pohled na dítě, které se pod stromečkem raduje z dárků, které dostalo, než na dítě, které natěšeně kouká, jak si s jeho hračkou hraje tatínek, a doufá, že mu ji konečně taky půjčí. A rozhodně hezčí pohled než na dítě, které stojí u skříně a smutně kouká na dárek, se kterým si nesmí hrát, protože je na to ještě příliš malé.

 

Udělejte svým dětem radost. Kupujte jim takové hračky, se kterými si budou umět hrát teď. Ne až za rok.

 

HRAČKY - HRAČKY PRO NEJMENŠÍ - Hračky pro holky   Hračky pro kluky

 

 Publikováno dne: 27.11.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Chcete koupit dítěti hračku? Nepodceňujte věkové kategorie! jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.