Chce být Vaše dítě pirátem na dětském karnevalu?Chce být Vaše dítě na dětském karnevalu za piráta? V Mikatonu seženete dětské kostýmy na různé motivy. Objednat můžete bojovníka, rytíře, ale piráta. Jestliže připravujete pirátský karneval, najdete i pirátskou výzdobu v naší nabídce. Období dětských karnevalů se rychle blíží a je nejvyšší čas zjistit, jaký kostým si dítě přeje mít. Jestliže to bude pirát, tak jste na správném místě. Děti se vždy na dětské karnevaly hodně těší, jelikož karnevaly jsou zárukou zábavy.Chce být Vaše dítě pirátem na dětském karnevalu?


Kostým pirát

 

Pirátský kostým je vhodné něčím vylepšit a tím můžou být pirátské doplňky - jako jsou dětské meče, šátky pirátské, nebo zlaté dukáty či poklad. Být za piráta, znamená být za drsňáka. Proto když si dítě obleče pirátský kostým, mělo by vypadat jako, když dorazilo na pevnou zem rovnou z pirátské lodě. Pomozte dětem a kupte jim pirátský kostým a rovnou i pirátské doplňky. Dětský kostým pirát můžou mít holky i kluci - piráti i pirátky.

 

V eshopu Mikaton nabízíme spoustu dětských kostým a dětských karnevalových masek, uvidíte, že si pro Vaše dítě vyberete masku na karneval. Objednejte však včas! Dětské kostýmy máme obvykle skladem, ale i na objednávku.

 

 

Kompletní nabídku kostýmů najdete zde: Dětské karnevalové kostýmy

 

 

 Galerie ke článku

pirat piratske pirati pirátska

Publikováno dne: 27.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Chce být Vaše dítě pirátem na dětském karnevalu? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.