🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Spousta dětí bude mít radost, máme nové dárky s JednorožcemVšechny malé děti mají svou oblíbenou postavičku, někdy to může být konkrétní hrdina nebo hrdinka princezna, ale někdy to může být bájné zvíře jako je Jednorožec. Nám se právě podařilo rozšířit tuhle speciální kategorii o nové dárky, které se dětem budou určitě líbit. Každý předmět v této sekci je něčím vyjímečný a co všechny spojuje, tak je obrázek nebo motiv Jednorožce. Vybírat a objednat můžete povlečení, dekorace do dětského pokojíčku, batůžky, deštníky, nebo taky omalovánky.Spousta dětí bude mít radost, máme nové dárky s Jednorožcem


Kategorie JEDNOROŽEC Vám může přijít vhod, pokud nevíte jaký dárek koupit holkám. Motiv jednorožce je docela neutrální téma, ale taky velmi jemné zvíře, které se každé holce určitě bude líbit. Navíc je Jednorožec obvykle vyobrazen v bílo růžové barvě.

 

Vybrali jsme pro Vás zajimavou nabídku posledních novinek. Tak se podívejte a vězte, že oblíbené produkty se u nás dlouho neohřejí.

 

VánoceJEDNOROŽEC Udělejte si párty v tomhle stylu.Publikováno dne: 13.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Spousta dětí bude mít radost, máme nové dárky s Jednorožcem jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.