Prodej povlečení i v novém roce 2020I v roce 2020 se budete kromě dekorací a bytového textilu setkávat v sortimentu i s povlečením. Nabídka stávajících výrobců zůstane zachována. Hledáme však další možnosti a rozšříření v povlečení, abychom mohli uspokojit nabídku povlečení hotelů, škol, penzionů a vašich domovů. Kvalitní nabídka je základem. Naše povlečení nejen výrobci, ale i my zkoušíme, aby všechno bylo v pořádku. V roce 2020 plánujeme rozšříení povlečení minimálně o dva nové dodavatele, abychom Vám nabídnuli maximální možnosti v materiách, ale ve vzorech.Prodej povlečení i v novém roce 2020


Letos mělo větší ohlas flanelové povlečení, oproti minulému ročníku, kdy se více prodávalo povlečení mikroplyšové. Možná je to i tím, že v nabídce flanelového povlečení máme ověřeného a kvalitního výrobce povlečení Kvalitex.

 

Budeme rádi, když vaše přízeň nám zůstane zachována. Chceme v nadcházející sezóně rozšříit zákaznickou základnu a posílit brand Mikaton v bytovém textilu. Jelikož letos jsme se cítili jako nováček. Chceme, abyste si pod slovem Mikaton představili i to, že v nabídce eshopu najdete i kvalitní povlečení.

 

Vylepšete si svůj domov krásným povlečením.

 

V eshopu Mikaton nabíme vždy kompletní nabídku povlečení jednotlivých výrobců. Hledáme české výrobce. hledáme nové české dodavatele dekorací. Máte-li tip, tak nám ho napište. Budeme rádi a inspirujeme se.

 

I když jsou nyní Vánoce, tak naše myšlenky jsou do nového a zlepšení nabídky. Určitě chceme nabídnout kompletní zboží do Vaší ložnice - chrániče matrací, prostěradla, povlečení, přehozy na postel. Dekorace do ložnice jako jsou povlaky, polštáře, povlaky.

 

Chceme nabídnou i povlečení, které se v kamenných prodejnách hůře hledá, například to může být povlečení v prodloužených velikostech - ukázku najdete pod článkem.

 

 


Povlečení klasické   Povlečení francouzské   Povlečení prodloužené   Povlečení francouzské prodloužené  

 

 

 

 Publikováno dne: 22.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 14 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Prodej povlečení i v novém roce 2020 jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 22.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.