Do Moravskoslezského kraje se vrací rouškyMoravskoslezský kraj má nemilé prvenství. Do tohoto kraje a do vybraných oblastí se vrací nošení roušek. Od 17.7. 2020 platí v Moravskoslezském kraji opět povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách a v MHD. Toto nařízení se týká také prodejen. Kdybyste roušku postrádali, můžete si u nás zakoupit látkovou bavlněnou variantu. Jestliže si je hodláte ušít vlastními silami, tak máme nyní dostatek látek, netkané textilie i gumiček.Do Moravskoslezského kraje se vrací roušky


Moravskoslezký kraj s rouškami není jediný, pro který tohle zařízení platí. Už v průběhu tohoto týdne se vyrus začal objevovat i ve středních čechách a taky dle dnešní informace nově ve vesnici na uherskobrodsku.

 

Buďme ohleduplní k lidem a dbejte více na hygienu. Používejte dezinfekci a roušky ve vnitřních prostorách a v MHD v těchto avizovaných prostorách.

 

Virus se určitě ze dne na den nezastaví a bude postupovat i dál. Záleží jen na lidech jak rychle tohle promořování bude probíhat.

 

Podívejte se na aktuální nabídku roušek, které během tohoto týdne opět naskladníme a budeme rychleji expedovat.

 

Většinu roušek budeme mít opět skladem / už brzy! Roušky jsou moderního vzhledu a určitě se do podzimu budeme snažit i získat nové vzory látek.

 

 

Roušky budou letos ještě potřeba, sledujeme informace hygienických stanic i nařízení vlády a nabídku přizpůsobujeme potřebám, tak abychom měli ochranné pomůcky na obličej pro všechny.

 

 Publikováno dne: 18.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 21 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Do Moravskoslezského kraje se vrací roušky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 18.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.