Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czChcete dát dítěti hračku, která se nebude válet v koutě?Chcete dát dítěti hračku, která se nebude válet v koutě? Zvolte LEGO! Jistě to taky všichni znáte. Pořídíte dítěti skvělou hračku, kterou si tak moc přálo. Chvíli si s ní hraje a za pár dní už ani neví, kde ji má. Jako každý rodič, i vy tomu chcete jistě předejít. Chcete, aby děti měly věci, které je budou bavit, a kterých si budou vážit. Zároveň chcete, aby hračky byly pro děti prospěšné a pomáhaly jim rozvíjet jejich dovednosti a znalosti. Pokud i vy patříte mezi rodiče, kteří takto uvažují, zvolte některou ze stavebnic LEGO.

 

 

 

 

 

  • Zábava, která rozvíjí

 

Kromě toho, že je LEGO zábava nejen pro děti, ale pro celou rodinu, také pomáhá. Především pomáhá rozvíjet fantazii a jemnou motoriku. Každý logoped potvrdí, že centrum jemné motoriky v mozku je úzce spjato s centrem řeči. Rozvoj jemné motoriky tedy pomáhá rozvoji řeči a slovní zásoby. Z tohoto důvodu si logopedové stavebnici LEGO nemůžou vynachválit a doporučují ji jako prevenci a pomůcku k rozvoji a nápravě řeči.

 

 

 

  • Hračka, která neomrzí

 

Mezi stavebnicemi LEGO můžete vybírat z několika nejrůznějších motivů. Záleží jen na tom, co má vaše dítě rádo. Auta? Lodě? Dinosaury? Poníky? Farmy? Výběr je opravdu široký. Stavebnice jsou také rozděleny do kategorií podle věku, takže se nemusíte bát, že zvolíte takovou, kterou vaše dítě nezvládne poskládat.

Součástí je samozřejmě také návod. V některých stavebnicích jsou dokonce návody na více věcí. Kromě toho si dítě může stavět naprosto podle své fantazie, limitovat ho může maximálně tak množství součástek.

Stavebnice LEGO je naprosto kompatibilní, takže můžete dokupovat stále nové a nové a nemusíte mít strach, že se součástky pomíchají a nepůjde z nich nic poskládat. Čím více LEGA pořídíte, tím více můžou vaše děti rozvíjet svou fantazii a tím více věcí dokáží postavit.

LEGO myslí i na nejmenší. Pro malé děti je tu LEGO DUPLO. Je tvořeno většími součástkami, takže nehrozí jejich spolknutí. I zde můžete vybírat z několika motivů a jednotlivé stavebnice z řady LEGO DUPLO mezi sebou kombinovat.Publikováno dne: 13.12.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 118 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 118 produktů.